haberler

Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’ın Ramazan Bayramı Mesajı

11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelindiği bugünlerde sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarda; kırgınlıklar unutulur, akrabalık bağları daha da kuvvetlenir ve hoşgörü duyguları meyve verir. Bu özel günlerde ihtiyaç sahiplerimize yardım etmeli, kimsesizlerimizle bayram sevincimizi paylaşmalıyız.

Ülkemizin birliğine ve dirliğine yönelik terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını mübarek Ramazan Bayramımız da sergileyeceğimiz kardeşlikle bir kez daha göstereceğimizden en ufak bir şüphem yoktur.

Bu vesileyle vatan, bayrak ve aziz milletimizin huzuru için büyük bir kararlılıkla görevlerini sürdüren kahraman güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yolculuk yapacak hemşehrilerimin trafik kurallarına uymalarını istiyorum. Yıllarca bayramların buruk geçmesine neden olan kazaların bu yıl yaşanmamasını temenni ediyorum.

Mübarek Ramazan Bayramı’nın İslam aleminin birliğine, beraberliğine, dostluğuna ve kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bayram bereketinin kalplerimizi coşturmasını umutlarımızı yeşertmesini diliyorum.

Yazar