haberler

Hedef Avrupa Şampiyonluğu

Başkan Babaş, Wushu Balkan Şampiyonu Çayan’ı ödüllendirdi.

10 ülkenin katılımıyla Edirne’de düzenlenen Wushu Balkan Şampiyonası’nda Hırvat rakibini nakavt ederek Gençler 56 kiloda Balkan Şampiyonu olan Kastamonu Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcusu Batuhan Çayan, Belediye Başkanı Tahsin Babaş tarafından ödüllendirildi. Kastamonu Belediyesi Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş ve Antrenör Emrah Şahanoğlu’yla birlikte Başkan Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret eden Batuhan, ay yıldızlı bayrağı zirvede dalgalandırdığından ötürü çok mutlu olduğunu söyledi. Başkan Babaş’ın Avrupa Şampiyonluğu istemesi üzerine Batuhan, “İnşallah sizlerin destekleriyle onu da başaracağım” dedi.

Sporun her dalına destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Tahsin Babaş, uluslararası turnuvalarda kazanılan başarıların kendisini bir hayli mutlu ettiğini söyledi. Başarılı sporcu Batuhan Çayan’ı ve antrenörler Emrah Şahanoğlu ile Eldar Elizade’yi tebrik eden Başkan Babaş, başarılı sporcuyu altın ile ödüllendirdi.

“Zirveye çıkarttığımız bu bayrak hepimizin” diyen Antrenör Emrah Şahanoğlu, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a teşekkür ederek başarılarının devamının geleceğini söyledi.

Başkan Babaş’a Avrupa Şampiyonluğu sözü veren Batuhan Çayan ise Milli forma ile kazandığı başarıdan ötürü büyük mutluluk duyduğunu belirterek Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yazar