haberler

Belediye Başkanımız Tahsin Babaş, Terörü Lanetledi

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Gaziantep’te Emniyet Müdürlüğü önünde terör örgütünün gerçekleştirdiği bombalı saldırı ve Mardin’in Nusaybin İlçesinde terör örgütüyle mücadelesini sürdüren güvenlik güçlerine kurulan hain pusuyla ilgili yaptığı açıklamada terörü lanetledi, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Dünya’da ve bölgede zor günlerin geçirildiğini belirten Belediye Başkanı Tahsin Babaş, ülkemizin huzurunu, birliğini ve beraberliğini bozmaya yönelik olan terör saldırılarını ve terörün destekçilerini lanetledi. Başkan Babaş, terör saldırısına yönelik yaptığı kınama mesajında 
“Vatandaşlarımızın birlik ve beraberliğini gösterdiği 
1 Mayıs’ta ülkemizin bütünlüğünü bozmaya yönelik Gaziantep’te düzenlenen kalleş terör saldırısını kınıyor ve lanetliyorum. Aziz milletimizin teröre hiçbir zaman boyun eğmeyeceğinin bilinmesini istiyorum. Terörün topraklarımızdan ve bölgeden en kısa zamanda silineceğine inanıyorum. Terör saldırısı sonucunda şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.  

Yazar